IRAN-TEHRAN

Unit 1 , 2nd Floor , No. 24 , South West Of Arjantin Sq. , Tehran , Iran

982142541+

24/7 Customer Support

SUN - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

حمل و نقل هوایی

یکی از بهترین روش ها با مزایای بالا در تجارت بین المللی است. اما باید توجه داشت که برای هر کالایی مناسب نیست. حمل و نقل هوایی هزینه نسبتا زیادی دارد. پرواز ها ممکن است لغو یا تاخیر داشته باشند. در حمل و نقل هوایی نیاز به فرودگاه در مبدا و مقصد است. همچنین مالیات فرودگاه ها و هزینه سوخت و ارز نیز وجود دارد. اما به دلیل سرعت بالای ارسال برای کالاهایی که فورس زمانی دارند یا کالاهای امنیتی و لوکس بسیار مناسب است.

 

امکانات

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد.

استراتژی و نمودار

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود تا کاربران سایت را به همراه محتوا ببینند. لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب استلورم ایپسوم یک متن ساختگی .

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود