IRAN-TEHRAN

Unit 1 , 2nd Floor , No. 24 , South West Of Arjantin Sq. , Tehran , Iran

982142541+

24/7 Customer Support

SUN - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

تاریخچه شرکت

ما شرکت حمل و نقل حرفه ای هستیم

وقتی شروع کردیم

در 1391

تشکیل تیم حرفه ای

در 1372

دریافت جوایز

در 1378

موفقیت ما

در 1383

شرکت حمل و نقل بین المللی شبکه راه دریا

SEAWAY NETWORK

در Seaway Network، ما معتقدیم که ما مشاور خدمات هستیم

وظیفه ما این است که توسعه دهنده لجستیک سازمان شما باشیم. فقط حمل و نقل یک محموله مهم نیست، زمانی که شما شروع به فکر کردن به یک پروژه جدید کردید، با شما راه می رویم. محموله های شما در Seaway Network در دست یک تیم مدیریت  است که عضو انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران  و عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران و دارای گواهی FIATA است که بیش از 30 سال تجربه عملی موثر در تجارت حمل و نقل و حمل و نقل بین المللی دارد. کارکنان به طور انتخابی به کار گرفته می شوند تا مطمئن شوند که فقط افراد متخصص اختصاصی با شما در تماس هستند و آنها به طور منظم آموزش می بینند تا مطمئن شوند که تمام نیازهای شما به گونه ای برآورده شده است که می توانید احساس کنید ما توسعه دهنده تدارکات کسب و کار شما هستیم. طیف کاملی از لجستیک و حمل و نقل به و از هر مبدأ و مقصدی در سراسر جهان در شبکه Seaway ارائه می شود  که کیفیت در خدمات ویژگی اصلی همه موارد ارائه شده در اینجا است و رقابت در نرخ ها دقیقاً در کنار آن است.

 

 

 

 

 

 

ماموریت ما

شرکت حمل و نقل شبکه راه دریا ماموریت خود را ارائه خدمات حمل و نقل چند وجهی (دریایی، جاده ای،ریلی، هوایی Door To Door) و لجستیک به بازرگانان و صاحبان صنایع داخلی و خارجی در سطوح بازارهای داخلی، خاورمیانه، منطقه CIS ، و بین الملل تعریف می نماید. این مهم با بکارگیری تکنولوژی مناسب و بهره مندی از مزیت های رقابتی ناوگان در اختیار، اتحادهای راهبردی و موقعیت ممتاز جغرافیایی کشور صورت می پذیرد .

چشم انداز

پیشتازی در عرصه حمل و نقل و لجستیک در خاورمیانه. قصد ما اینست تا اولین شرکت پیشرو در زمینه حمل و نقل باشیم... ایجاد راه حل مناسب و تجارتی سودآور برای مشتریان

چرا ما را انتخاب کنید

شرکت با آگاهی از اهمیت قیمت مناسب، سرعت بالا و حمل و نقل ایمن تلاش می کند تا از طریق تکریم و توسعه سرمایه انسانی در فضایی دانش محور و خلاق، ضمن ایجاد رضایت مشتریان و سودآوری سهامداران در حفظ سلامت محیط زیست و ادای مسئولیت اجتماعی خود کوشا باشد.

عبدالرحیم رزاقی

رییس هیئت مدیره

زینت نیکو بیان

مدیر کل

رهام نفیسی

سرپرست فروش

فراز رفیعی

سرپرست حسابداری